Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie tenisa Kraków? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na www.teniskrakow.pl.

Tenis ziemny to stanowczo jeden z najbardziej wziętych sportów. Przyciąga on miliony widzów na całym świecie. Wyróżnia się mecze rozgrywane pojedynczo lub w dwuosobowych zespołach. Popularność tenisa ciągle wzrasta, a w naszym kraju pojawia się coraz więcej szkół tenisa proponujących zarówno lekcje jednoosobowe jak i wieloosobowe.

Oferowane przez szkoły tenisa lekcje indywidualne

Jednoosobowe treningi gry w tenisa umożliwiają dopasowanie ćwiczeń do własnych wymogów. Co więcej, wystarczy kilka godzin nauki w szkole tenisa by dostrzec znaczne postępy. Zajęcia tego rodzaju przeznaczone są dla osób, którym zależy na szybkim rozwoju umiejętności i poprawieniu techniki gry.

Oferowane przez szkoły tenisa zajęcia grupowe

Proponowane przez szkoły tenisa zajęcia grupowe są doskonałym rozwiązaniem dla graczy na wszystkich poziomach zaawansowania. Zazwyczaj uczestniczy w nich od dwóch do czterech graczy. Ponadto, lekcje grupowe cechują się świetną atmosferą i umożliwiają poznanie różnych stylów gry.

Nasza lokalizacja:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]