Szukasz profesjonalnej pomocy polskiego psychologa Northampton? Skieruj się na psychoterapia-uk.pl

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit fala emigracji wyhamowała, jednak ciągle nie brak ludzi skorych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza wiele kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie w obcym państwa, mogą rodzić mnóstwo problemów, którym naprawdę trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi często powoduje bardzo duży stres. Ponadto nieraz dochodzą też trudności z integracją z nowymi współpracownikami czy w ogóle z dostaniem pracy. Nieznajomość języka, która nadal jest wcale nierzadko spotykana, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań agresywnych. Odruchy tego rodzaju wyjątkowo trudno jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie trzeba obawiać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano w czasie sesji zostaną powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej specjalista.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339