Zobacz więcej informacji o korygowaniu wad wzroku na https://voigtklinikaoka.pl.

Zdrowe oczy to gwarancja wysokiego komfortu życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się dokuczliwych i często niebezpiecznych dla zdrowia chorób oczu. Kto powinien zgłosić się na leczenie wad wzroku?

Korekcja wzroku – zaufaj biegłemu optometryście

Jeszcze dekadę temu korekcja wad wzroku sprowadzała się do noszenia soczewek kontaktowych albo okularów. Od kilku lat dostępne są jednak innowacyjne metody korekcji umożliwiające leczenie nadwzroczności, jaskry, presbiopii, jak również wielu pozostałych chorób. Szczególnie popularna jest laserowa operacja wzroku, która charakteryzuje się ogromną skutecznością. Laserowa korekta wzroku jest zabiegiem bezpiecznym i mało inwazyjnym, a pacjent szybko powraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie zatrudniona jest doświadczona kadra lekarzy, specjalizujących się w innowacyjnych technikach leczenia. Biegły optometrysta postawi diagnozę, dobierze najlepszą procedurę leczenia i usunie wadę wzroku. Lekarze działający w klinice okulistycznej mają w dyspozycji najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, tym samym są w stanie wykryć nawet mało rozpowszechnione dolegliwości oczu.

Centrum oka – nie tylko korekcja wad wzroku

Kliniki okulistyczne podejmują się także terapią innych chorób, np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Najnowsze metody jego leczenia polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy formowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided. Oprócz tego okuliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest procedurą konieczną w ujawnianiu stanów zapalnych, glaukomy oraz innych groźnych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się też mapy rogówki – jest to niezbędne przed operacją katarakty i innymi zabiegami laserowymi. Korekta wad wzroku to naturalnie nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie również z innymi kwestiami, np. usuwaniem kaszaków lub ciał obcych z gałki ocznej.

Nasza lokalizacja:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]