Jeśli chcesz kupić kolczyki, kliknij tutaj

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych przez Polki dodatków. Sprawdzają się na każdą okoliczność – niezwykle wzniosłą i mniej formalną. Zobaczmy w czym leży tajemnica, że są tak rozchwytywane i w jakich salonach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jakie nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych kształtach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże stylowe. Równie popularne są wiszące dodatki, które pięknie wydłużają sylwetkę. Mogą być ozdobione kosztownymi klejnotami albo zupełnie proste. Elementy zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku dodatków z stopów nieszlachetnych. Dobierając kolczyki popatrzmy na próbę oraz metodę ich wykończenia – najbardziej niebanalne wykonano techniką matowienia.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się jak nowe, musimy dobrze je oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź. Należy odkurzać je codziennie suchą gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne specyfiki nabłyszczające, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki przechowywać w szczelnych szkatułkach. Nie polecamy natomiast domowych metod pielęgnacji, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje niezwykle rysują miękką strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy na pewno w e-sklepach, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne promocje. Poza tym zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.