Kliknij tu po więcej szczegółów o kolczyki bigle

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz inne materiały. Ważne są bowiem zarówno ich projekty, ale również walory praktyczne – kolczyki, jakich nie używa się komfortowo bez wątpienia nieczęsto będą wyjmowane z pudełka. Z tego powodu kupując kolczyki warto sprawdzić, jaki rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, klipsy czy bigle. Które z nich okażą się najlepszym rozwiązaniem? Dobrze między innymi kupić kolczyki na biglach – są bowiem wygodne oraz świetnie się prezentują.

Dobierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach rekomendowane są w szczególności dla kobiet o stosunkowo kwadratowej twarzy – bywają wysokie, więc dodają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na owalnej buzi – zwłaszcza, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Powinniśmy przy tym nadmienić, że panie o trochę odmiennej buzi także mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy wzór.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi kamieniami

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny oraz wyobraźni złotnika. Szczególną popularnością cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, kryształami i minerałami sztucznymi – między innymi z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To sprawa indywidualnych upodobań – niekiedy korzystniej wyglądać będą kolczyki z turkusem, innym razem lepiej zda egzamin kamień syntetyczny, więc kupno kolczyków należy przeanalizować samemu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]