Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie musisz skierować się na obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zmieniliśmy też nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Dziś coraz częściej wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I choć w internecie można odnaleźć prawie wszystko, nadal jest wiele rzeczy, które zaleca się kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa specjalisty

Kupno srebrnego wisiorka, broszki czy pierścionka łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio u jubilera. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy zamierzamy nabyć obrączki ślubne albo pierścionek zaręczynowy, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli natomiast zauważymy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt ciasny bądź za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do właściwego wymiaru albo zrobi nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej wskazówki złotnika. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, zaprezentuje aktualne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się na ślub, urodziny czy komunię.

Sklep jubilerski – naprawa zniszczonej biżuterii oraz wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą pomocnicze usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest główną z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka lub rozerwał się wisiorek, jubiler błyskawicznie i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Zmieni również obwód sygnetu, gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na pierścionku czy wisiorku podziękowania, datę, gratulacje czy też inną istotną dla nas treść. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś unikatowy upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek albo naszyjnik, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w domu posiadamy niekompletną albo niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]