Zamów serwonapęd na https://ultrarobotics.pl.

Coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych globalnych wytwórców.

Silniki elektryczne, motoreduktory i przekładnie od najlepszych producentów

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również silników elektrycznych DC wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, a także przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje również produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]